Druk online – szybka realizacja i dostawa pod drzwi.

 

.studioPRINT – to drukarnia internetowa i studio projektowe w jednym.

 

Coraz szybsze tempo życia zmusza nas do szukania rozwiązań, które pomogłyby nam w znacznym stopniu zaoszczędzić czas i skupić się na rzeczach naprawdę ważnych.

Wierzymy, że tylko nieustanny rozwój i edukacja pozwolą nam sprostać oczekiwaniom, zarówno w kwestii poszerzania oferty, jak i utrzymywania jakości obsługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie również sprawę, że nieznajomość praw, którymi rządzi się świat poligrafii może czasem działać przytłaczająco – naszym celem jest służenie Tobie pomocą zawsze wtedy kiedy będziesz jej potrzebować.

Nie zależy nam z resztą na współpracy, w której nie będzie miejsca na normalne, ludzkie relacje – doceniamy Twoje zaufanie i lojalność, czego wyrazem jest chociażby program lojalnościowy przy kolejnych zamówieniach.

Wiemy, że liczą się czyny, dlatego na nich opieramy swoje proekologiczne podejście do druku, dbając nie tylko o środowisko, ale i o wspólne zdrowie. Dostępne w naszej ofercie realizacje wielkoformatowe powstają przy użyciu technologii druku lateksowego, którego fenomen polega na wykorzystywaniu bezwonnych farb rozpuszczalnych w wodzie.

Dzięki temu nasze druki są w 100% bezpieczne dla zdrowia i środowiska, ponieważ nie wydzielają toksyn. Ma to ogromne znaczenie nie tylko w okresie użytkowym, ale także na etapie produkcji – osoby wykonujące druki nie są narażone na kontakt ze szkodliwymi oparami, których w tym przypadku po prostu nie ma.

Dostrzegamy potrzebę nieustającego rozwoju, aby uczynić Twoje życie wygodniejszym. Poszerzanie oferty, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań oraz ciągła obserwacja rynku to te działania, dzięki którym możemy zmieniać się na lepsze.